TESTY OFF-LINE


NASZA OFERTA.

                Nasza szkoła istnieje od 1990 roku. Jesteśmy firmą rodzinną. W swej pracy stawiamy na jakość przygotowania przyszłych kierowców. Cechuje nas profesjonalizm i indywidualne podejście do kursanta.

Lata praktyki dały nam szansę wypracowania skutecznych metod pracy z kandydatami na kierowców.

                Kształcimy przyszłych kierowców kategorii A i B. Nasze pojazdy szkoleniowe to: OPEL CORSA, FIAT PUNTO i YAMAHA SR. Dysponujemy własnym placem manewrowym o powierzchni ponad 1000 m2 i doskonale wyposażonymi salami wykładowymi.

                Warunkiem rozpoczęcia szkolenia jest uzyskanie orzeczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdami. Badanie można przeprowadzić u nas w ośrodku.

                Kurs składa się z części teoretycznej(wykłady) i praktycznej(jazda w ruchu drogowym). Wykłady prowadzimy we wtorki i czwartki od godz. 16. Istnieje również możliwość dostosowania terminu wykładów do potrzeb i możliwości klienta. Zajęcia praktyczne odbywają się od poniedziałku do soboty. Jako jedna z niewielu szkół w Łukowie zajęcia praktyczne motocyklem realizujemy w ruchu drogowym.

                Większość naszych absolwentów zdaje egzamin w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Siedlcach.

                Wychodząc naprzeciw wysokim wymaganiom egzaminacyjnym i oczekiwaniom klientów gwarantujemy, że minimum 70% jazd samochodem będzie realizowane na wyjazdach do Siedlec.

                Opłatę za kurs rozkładamy na dogodne raty. Cena kursu obejmuje uczestnictwo w wykładach, jazdy w wymiarze przewidzianym rozporządzeniem, jak również materiały szkoleniowe oraz ubezpieczenie na czas trwania kursu.

                Zapisując się na kurs za pośrednictwem tej strony  otrzymujesz w prezencie godzinę jazdy. W zgłoszeniu podaj swoje Imię, Nazwisko i telefon kontaktowy.

Zapisz się na kurs